top of page

Magnet Tasarımında Baskı kalitesinin Önemi

Magnetler genellikle hatıra amacıyla hazırlanan küçük, sevimli hediyelerdir. Bir anın hatırlanması ve ya hatıraların geçtiği yerin zamanın ruhunu canlı tutmaya yarayan kişsel hediyelerdir. Magneti kendinize ve ya başkasına hediye olarak alabilir/kendinize tutabilirsiniz.

Özel tasarım magnetler ve kişiselleştirilmiş magnetler için çeşitli tasarım araçları ile birlikte genel fotoğrafçılık ve baskı uygulamalı kullanılmaktadır.

Düğün magnetlerinizi kendiniz ürün ölçüsüne göre hazırlayabilir UV baskı uygulaması yaptırabilirsiniz. Nişan magneti, nikah magneti ve benzeri özel günler için hazır tasarımlar daha çok tercih edilmektedir.

Bu aşamada kişiselleştirilmiş magnetleri ve ya kişiye özel tasarımları önermek yanlış tutum olmaz. En özel gününüzde misafirlerinize kendinizden bir parça hediye etmek, düğün hediyesi, nişan hediyesi ve ya nikah hediyesi olarak daha anlamlı olacaktır.

Magnetlerin baskı kalitesi baskıda bulunan bulunan malzemenin cinsi, boyanın kalitesi ve baskı süresine bağlıdır.

Örnek vermek gerekirse 5 dk süren bir baskı şunu ifade etmektedir. 1 m2 lik alanı boyamak için magnet üzerinde hızlı ve tek gidişli boya vurulmakta olabilir. Ancak 20 dk süren bir baskıda 1m2 alana 4 kat daha fazla ve boya ve kurutma uygulanıyor anlamı çıkmaktadır. Bu da ürünün baskısının kalıcılığıyla doğru orantılıdır.

Eğer siz de düğün hatırası , nişan hatırası ,nikah hatırası ,doğum günü hatırası gibi hatıra magnetleri misafirlerinize kalıcı olarak hediye vermek istiyorsanız ürünün baskı süresinden ve kalitesinden emin olmalısınız.
2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

EN POPÜLER 6 İLK DOĞUM GÜNÜ TEMASI

Başardın! Küçük çocuğunuzu büyüttüğünüz ilk yıl için tebrikler. En büyük dönüm noktalarından biri olan ilk doğum günü partisini planlamanın zamanı geldi! Bu özel günün, parti bittikten çok sonra bile

Comentários


EYVAH! DÜĞÜN GÜNÜ GELİYOR

bottom of page